STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Balkónové a schodišťové zábradlí z nerez oceli - kvalitu každé stavby tvoří zpracování detailů. Jedním z nejdůležitějších prvků, je zábradlí. Na zábradlí v exteriéru jsou kladeny vysoké nároky na životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Nejlepší materiál, který můžete na zábradlí zvolit je zábradlí z nerezové oceli.

Nerezové zábradlí je populární materiál nejen na zábradlí ke schodišti, ale také na venkovní použití . Vzhledem k jeho odolnost proti korozi, zachovává jejich vzhled se jen minimální údržbu a bez potřeby chemických nátérů všeho druhu. Výběr povrchových úprav je k dispozici, od šedé matné až po leštěný zrcadlový povrch - zde je potřebné další leštění.
Běžná nerezová ocel třídy 304 (1.4301) je obvykle určená pro vnitřní použití na nerezové zábradlí v domácnostech nebo komerčních budovách. Třída 316 (1.4401) má větší odolnost proti korozi a obvykle se používají pro venkovní aplikace, jako jsou zábradlí na balkóně či terase, nebo tam, kde je vyšší než normální riziko koroze (např. chemické provozy a bazény).

Často kladené dotazy ZDE

Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodů a schodišť. Nabízíme veškerou zámečnickou zakázkovou výrobu podle dodané technické dokumentace. Jsme schopni navrhnout a vytvořit individuální řešení podle přání zákazníka.

  • nerezové zábradlí
  • balkóny
  • terasy
  • balkónové zábradlí
  • interiérová zábradlí
Nerezové zábradlí doporučuje portál

Nerezové zábradlí lze libovolně kombinovat se sklem i dřevem.Moderním doplňkem každého schodiště je nerezové zábradlí. Mezi hlavní produkty naší firmy patří hlavně nerezové zábradlí.

Nerezová zábradlí jsme na přání zákazníka schopni navrhnou. Grafické návrhy provádíme ZDARMA.

Jaká kombinace NEREZ OCELI se Vám líbí ?

Zobrazit výsledky

K článku nejsou zadány žádné komentáře. | Přidej komentář

Nezávazná nabídka zdarma

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Balkóny

Nerezové balkónové výplně mohou být lankové, tyčové nebo z nerezového plechu. Výplně zábradlí a jeho madla však nemusí být pouze ocelová. V souladu s celkovým architektonickým výrazem vašeho domu je možné zvolit vedle nerezových, také skleněné, akrylátové nebo velmi efektní dřevěné výplně a madla.

Zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem.

Ploty

Bránu a plot navhneme jako jeden celek s návazností na specifické prvky Vašeho domu. Nerezové ploty a brány se vyznačují svou dlouhou životností a snadnou údržbou.

Copyright 2003-2024 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz