STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Nerezové zábradlí » Schodišťové zábradlí

Nerezové schodišťové zábradlí

Vyrábíme schodišťové zábradlí, ramenová nebo točitá v moderním provedení v kombinaci kov, sklo, nerez, dřevo a jejich kombinace. Nerezové zábradlí je jednou ze standardních variant pro osazení zábradlí jak v interiéru, tak v exteriéru.
Jeho největší výhodou je bezůdržbovost a jednoduchá jakákoli oprava při jakémkoli poškození, nebo poškrábání.
Firma IKar Hahn - Stylové Balkóny je profesionálním výrobcem zábradlí a může klientovi vyhotovit v podstatě jakékoli tvary a křivky zábradlí dle požadavků každého zákazníka.
Firma BOSS schodiště-design studio je jednoznačně profesionálním výrobcem tohoto systému zábradlí a může klientovi vyhotovit v podstatě jakékoli tvary a křivky zábradlí dle požadavků klienta.

Balkóny

Nerezové balkónové výplně mohou být lankové, tyčové nebo z nerezového plechu. Výplně zábradlí a jeho madla však nemusí být pouze ocelová. V souladu s celkovým architektonickým výrazem vašeho domu je možné zvolit vedle nerezových, také skleněné, akrylátové nebo velmi efektní dřevěné výplně a madla.

Zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem.

Ploty

Bránu a plot navhneme jako jeden celek s návazností na specifické prvky Vašeho domu. Nerezové ploty a brány se vyznačují svou dlouhou životností a snadnou údržbou.

Copyright 2003-2023 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz