STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Nerezové zábradlí » Balkónové zábradlí

Balkónové zábradlí nerezové

Balkónové a schodištové zábradlí - kvalitu každé stavby tvoří zpracování detailů. Jedním z nejdůležitějších prvků, je zábradlí. Na zábradlí v exteriéru jsou kladeny vysoké nároky na životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Nejlepší materiál, který můžete na zábradlí zvolit je zábradlí z nerezové oceli.

Naše
kovové balkony jsou univerzální, jak chcete a architektura domu vyžaduje.


Podívejte se na výběr našich nerezových balkonů:

nerez tabule dírkovaná s možnosí barevné povrchové úpravy                                                  nerez široké profilované plechy

nerez svislé tyče s trojůhelníkovými ozdobani                                                                        nerez svislé tyče čtvercové profily silné

nerez svislé tyče a madlo                                                                                                    nerez sloupy s držáky v ně uchycený plech nebo sklo

nerez svislé tyče uprostřed pole ozdobný trojůhelník


 


Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodů a schodišť. Nabízíme veškerou zámečnickou zakázkovou výrobu podle dodané technické dokumentace. Jsme schopni navrhnout a vytvořit individuální řešení podle přání zákazníka.

Nerezové zábradlí jsme na přání zákazníka schopni navrhnou. Grafický navrh vám vyhotovíme ZDARMA*
*akce platí do 31.3.2013

Jaká kombinace NEREZ OCELI se Vám líbí ?

Zobrazit výsledky

Balkóny

Nerezové balkónové výplně mohou být lankové, tyčové nebo z nerezového plechu. Výplně zábradlí a jeho madla však nemusí být pouze ocelová. V souladu s celkovým architektonickým výrazem vašeho domu je možné zvolit vedle nerezových, také skleněné, akrylátové nebo velmi efektní dřevěné výplně a madla.

Zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem.

Ploty

Bránu a plot navhneme jako jeden celek s návazností na specifické prvky Vašeho domu. Nerezové ploty a brány se vyznačují svou dlouhou životností a snadnou údržbou.

Copyright 2003-2023 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz