STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Nerezové zábradlí » Projekty

3d projekty nerezového zábradlí schodiště

Zábradlí na schodiště
Potřebujete zábradlí na schodiště? Hledáte kvalitu a precizní zpracování? Společnost Bureš INOX, s.r.o je pro vás tím pravým řešením. Naše zábradlí jsou vyrobena z prvotřídních materiálů a dbáme i na povrchovou úpravu. Zábradlí je nezbytnou součástí schodiště a plní funci bezpečnostní i estetickou. S kvalitním zábradlím na schodišti předejdete zraněním. Nápadný a moderní design zase uchvátí každou návštěvu.
Zábradlí na schodiště z nerez oceli- projekty
Potřebujete zábradlí na schodiště? Hledáte kvalitní a precizní zpracování? IKAR HAHN s.r.o. je pro vás tím pravým řešením. Vyráběné zábradlí jsou z prvotřídních materiálů nerez oceli 304 a 316 porchová úprava je broušením nebo leštěním. Zábradlí je hlavní součástí schodiště a plní bezpečnostní i estetickou funkci. S kvalitním zábradlím na schodišti předejdete zraněním. Nápadný a moderní design zase uchvátí každou Vaši návštěvu.

Po zaměření u zákazníka následuje výroba technického výkresu viz níže
nerez schodišťové zábradlí

Samotná realizace zábradlí

Balkóny

Nerezové balkónové výplně mohou být lankové, tyčové nebo z nerezového plechu. Výplně zábradlí a jeho madla však nemusí být pouze ocelová. V souladu s celkovým architektonickým výrazem vašeho domu je možné zvolit vedle nerezových, také skleněné, akrylátové nebo velmi efektní dřevěné výplně a madla.

Zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem.

Ploty

Bránu a plot navhneme jako jeden celek s návazností na specifické prvky Vašeho domu. Nerezové ploty a brány se vyznačují svou dlouhou životností a snadnou údržbou.

Copyright 2003-2023 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz