STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Nerezové zábradlí » FAQ

Často- kladené otázky na nerezové zábradlí

Termín dodání Nerez zábradlí
Jsme schopni dodat kompletní zábradlí od zaměření včetně montáže do 3 týdnů od závazné objednávky.

MŮŽE MI VÁŠ TECHNIK ZÁBRADLÍ ZAMĚŘIT A VYTVOŘIT CENOVOU KALKULACI?
Ano, je možné, aby u větších objemů zábradlí provedl zaměření náš technik. Zaměření provádíme po celé ČR.

LZE ZÁBRADLÍ POUŽÍT I PRO VENKOVNÍ ÚČELY?
Jednotlivé komponenty zábradlí jsou vyrobeny z nerez oceli s označením AISI 304 , která je určena i pro exteriérové použití. Materiál není určen pro použití v agresivním prostředí, jako jsou chemické továrny, čistírny odpadních vod apod. Pro použití v agresivním prostředí vyrábíme z AISI 316. Pro venkovní účely je nezbytné použít nerezové madlo.

TYPY VÝPLNĚ ZÁBRADLÍ
Nerezové zábradlí společnosti IKAR HAHN s.r.o. nabízí následující výplně - nerez pruty, nerez trubky, nerez lanka a sklo. Je přitom možné libovolně kombinovat jednotlivé druhy.

POTŘEBNÝ POČET SLOUPKŮ NA ZÁBRADLÍ
Počet sloupků se odvíjí od délky schodiště. Platí pravidlo, že sloupky by měly být od sebe vzdáleny cca 1 metr. Z estetického hlediska je vhodné umisťovat sloupky zábradlí do středu šířky nášlapu, takže vlastní rozteč je dobré přizpůsobit tomuto umístění. Zjednodušeně lze říct, že potřebujete o jeden sloupek víc, než je počet metrů Vašeho zábradlí. (Má-li zábradlí 5 metrů, potřebujete 6 sloupků.)

LZE PROPOJIT MADLA V OHYBU?
Ano vše se provádí naší firmou přímo na místě montáže na míru.
JAKÉ DŘEVINY JE MOŽNÉ SI VYBRAT NA MADLO?
V naší nabídce jsou madla z nerez oceli anebo bukového dřeva. Potřebujete-li pro své zábradlí jinou dřevinu, obraťte se na nás s konkrétním dotazem. Jsme schopni dodat jakoukoliv používanou dřevinu i např. exotické dřeviny vhodné pro venkovní použití.
Stránky:
  • 1

K článku nejsou zadány žádné komentáře. | Přidej komentář

Balkóny

Nerezové balkónové výplně mohou být lankové, tyčové nebo z nerezového plechu. Výplně zábradlí a jeho madla však nemusí být pouze ocelová. V souladu s celkovým architektonickým výrazem vašeho domu je možné zvolit vedle nerezových, také skleněné, akrylátové nebo velmi efektní dřevěné výplně a madla.

Zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem.

Ploty

Bránu a plot navhneme jako jeden celek s návazností na specifické prvky Vašeho domu. Nerezové ploty a brány se vyznačují svou dlouhou životností a snadnou údržbou.

Copyright 2003-2023 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz