STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Wpc terasy » Terasy megawood®

Terasy megawood®Jako kvalitní dřevo - jen lepší!megawood® udává nové normy ve výstavbách teras - díky technickému pokroku je ekologicky vysoce cenný s vysokou kvalitou, ušlechtilým povrchem a velkým množstvímkonstrukčních možností. 

Terasová prkna megawood® jsou vyráběna na nejmodernějších výrobních zařízeních a obsahují až 75% přírodních dřevěných vláken. Dřevo je dodáváno z domácího lesního hospodářství, které je držitelem certifikátu PEFC. Tento materiál je mimořádně rezistenční proti hmyzu a plísním. Neobsahuje žádné složky PVC, proto je 100% opětovně použitelný.


Zážitek z barevVybrat si můžete ze tří barevných tónů, které vypadají přirozeně a stylově. Lehce tak terasu sladíte s okolím. V případě terasových prken megawood® natírání a olejování patří minulosti. Prkna jsou totiž plně probarvená, proto se nemusíte bát praskání a odlupování barvy.

Tak jako dřevo,  megawood® nezešediví, ale naopak dostane v prvním týdnu skrz UV záření a povětrnostních podmínek lehce tmavější a teplejší odstín.


Vyberte si ideální barevnou variaci terasového profilumegawood® Vám nabízí nejen několik barevných variací, ale také tři různé typy terasových profilů.
Pojďte si je prohlédnout a zvolit si ten pravý....

Profily megawood®

Balkony

Balkony - v období od října do konce února nabízíme zimní slevy na vybrané výrobky.
Balkony jsou vyráběny z kvalitního tuzemského smrkového nebo borového dřeva.

Ploty

Ploty - výplně všech druhů bran a plotů.
V období od listopadu do konce února nabízíme slevy na vybrané výrobky 5 %.

Přístřešky

Přístřešky - kompletní dodávky přístřešků.
Zdarma Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku pro Váš nový balkón plot či přístřešek.

Copyright 2003-2024 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz