STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Skleněné zábradlí » Skleněné zábradlí Easy Glass

Skleněné zábradlí EASY GLASS

Skleněné zábradlí dodá glanc každému schodišti

Sklo je materiálem, který zejména v moderních interiérech stále více získává na oblibě. Jeho křehké kráse vzdávají hold světoznámí architekti navrhující luxusní interiéry moderních komerčních budov a obchodních center, ale své stálé místo si sklo našlo i v běžných domech. A není divu, futuristický vzhled, jemnost, neotřelá krása, to jsou jen některé důvody, proč je sklo stále populárnější.

Možná vám to na první pohled přijde neobvyklé, ale sklo je také hojně využívaným materiálem při výrobě zábradlí.  Skleněné zábradlí dokáže i z obyčejného schodiště vytvořit neotřelý prvek, který jistě upoutá zaslouženou pozornost a v interiéru působí čistým a elegantním dojmem, navíc dokáže prostor rozzářit a opticky zvětšit.

Ať už hledáte skleněné zabradlí do jakéhokoliv prostředí, řešením pro vás může být skleněné zábradlí Easy Glass, které pozvedne jakýkoliv prostor o třídu výš. Použití zábradlí Easy Glass je elegantním, moderním a hlavně bezpečným způsobem, jak prostoru dodat luxusní a neotřelý vzhled.

Produktové řady Easy Glass jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zároveň jsou známkou toho, že pečlivě vybrané skleněné zábradlí může být skutečnou ozdobou každého prostoru. Několik druhů madel z ušlechtilé oceli pak dává ještě větší prostor ke splnění individuálních poždavků zákazníků.

Velmi rafinovaně bude v každém interiéru vypadat například skleněné zábradlí Easy Glass Evo, které už na první pohled evokuje pocit luxusu a minimalismu. Téměř neviditelně může vypadat skleněné zábradlí bez madel.

I ty nejpřísnější požadavky na jednoduchý a přitom atraktivní vzhled splňuje zábradlí Easy Glass Slim. Jak už lze vyčíst ze samotného názvu, jedná se o zábradlí s velmi úzkým podlažním profilem, který zabírá minimum prostoru. Easy Glass Slim však nešetří jen prostor, ale také vaši peněženku a čas. Jednoduchý stavebnicový systém nevyžaduje žádné extra znalosti montéra a jeho instalace je tak rychlá a snadná.

Použití Easy Glass 3KN byste pak měli zvážit do prostor s vysokou frekvencí kolemjdoucích. Kanceláře, obchodní domy, galerie, ale také sportovní stadiony, všude tam jsou na zábradlí, kromě moderního vzhledu, kladeny také extrémní požadavavky na bezpečnost. Kombinace kvalitní nerezové oceli, bezpečnostní sklo a integrovaný odtok vody umožňuje instalaci skleněného zábradlí Easy Glass 3KN právě do takto exponovaných prostor, ať už uvnitř budov nebo v exteriéru.

Nezáleží na tom, jestli skleněné zábradlí hodláte použít do své právě rekostruoavané restaurace nebo do vlastního domu, kde se večer, co večer scházíte s rodinou. Na první pohled křehce vypadající, avšak bezpečné, skleněné zábradlí udělá z každého, jinak obyčejného, schodiště moderní a mnohdy dechberoucí doplňek prostoru.

Všechny systémy zábradlí Easy Glass

Balkony

Balkony - v období od října do konce února nabízíme zimní slevy na vybrané výrobky.
Balkony jsou vyráběny z kvalitního tuzemského smrkového nebo borového dřeva.

Ploty

Ploty - výplně všech druhů bran a plotů.
V období od listopadu do konce února nabízíme slevy na vybrané výrobky 5 %.

Přístřešky

Přístřešky - kompletní dodávky přístřešků.
Zdarma Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku pro Váš nový balkón plot či přístřešek.

Copyright 2003-2023 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz