STYLOVÉBALKONY.cz

Balkon je dominantou domu

Dřevěné balkóny » Samonosné balkóny

Samonosné dřevěné balkóny

Naše balkon nosné konstrukce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ausschlieslich BSH (Glulam).
Kroucení a trhání nosné konstrukce je vyloučeno. I po letech je zajištěna vzhled a stabilita konstrukce.
Místo na slunci. Existují nějaké domácí krásnější místo než balkon létě?Na jedné straně, to zaručuje náhradní volno v případě nedostatku peněz, druhé čisté kvality života: balkon. Každý, kdo někdy užil snídani na čerstvém vzduchu v ranním slunci nebo sklenkou vína v teplém vánku na konci letního dne by to bez něj. Pro majitele domu, může to být atraktivní zahradní náhradní. Který nemá plechovku, může být pěstován později, vždy nalézt řešení.

Existuje nějaké krásnější místo než balkón létě?

Samonosné balkony – hit moderního bydlení pro rok 2014

Každý, kdo má ve svém domově balkon jistě ví, jak užitečnou součástí bydlení je. Lebedit na onom kousku plochy nad zemí můžete od rána do večera, nebo klidně celou noc, bez toho, aby vás kdokoliv rušil. Pro vybudování balkonu se přitom můžete rozhodnout kdykoliv. Jednou z variant, která v současné době získává na oblibě, jsou takzvané samonosné balkony.

Moderní samonosné balkony jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně z přírodních materiálů. Jejich konstrukce je především ze smrkového dřeva, které je lepené v několika vrstvách. Má to své opodstatnění.  Jejich konstrukce tak získává jednak na pevnosti, stabilitě i v náročných klimatických podmínkách, a co je podstatné, je hezká na pohled.

Pro samonosný balkon se můžete rozhodnout prakticky kdykoliv. Je jedno, jestli vaše bydlení již nějaký balkon má a vy jej třeba hodláte rekonstruovat nebo úplně vyměnit, či nad vybudováním balkonu teprve uvažujete. Široká rozmanitost balkonových nástaveb ze dřeva dává vlastníkům nemovitostí obrovský prostor pro zkvalitnění a zkrášlení bydlení.

Současný trend samonosných dřevěných balkonů vychází ze staletých zkušeností obyvatel starého kontinentu. Rozšířeny jsou především na západ od nás, v Německu, Holandsku, ale také třeba v Rakousku či Itálii. Také v případě mnohých historických staveb v České republice je s nimi možné se setkat. Ani desítky let se na funkčnosti mnohých z nich nijak závažněji nepodepsaly, což je dostatečným prověřením jejich kvality.

Samonosné balkony ze smrkového dřeva se samozřejmě nehodí pouze pro venkovská sídla, i když by se to tak na první pohled mohlo někomu zdát. A už vůbec nemusíte mít obavy o tuto volbu v případě, že jste dům třeba teprve postavili. S pomocí odborníků a zkušené firmy jistě naleznete takové řešení, aby vám váš nový balkon za žádných okolností nenarušil váš ani okolní prostor, splnil bezezbytku svou podstatu a zároveň vám jej ostatní v širokém okolí záviděli.

Instalace dřevěné balkonové nástavby je přitom nenáročná, jak na čas, tak také na celkové sestavení a ustavení. Pokud si na práce sami netroufnete, je vždy lepší se obrátit na dodavatelskou firmu, která vám odbornou montáž prostřednictvím svých zkušených řemeslníků ráda zajistí. Ušetříte tak spoustu času a dost možná i starostí, kterých byste se při neodborné instalaci mohli dočkat.

Každý, kdo se pro samonosný balkon rozhodne, by však měl mít na zřeteli to, že je důležité se o něj starat. Odborník vám jistě ochotně doporučí řadu přípravků, kterými je nutné konstrukci ze smrkového dřeva ošetřit tak, aby vám vydržela po celý váš život. Při dodržení jen několika málo zásad vás na samonosném balkonu čeká spousta příjemně strávených chvil a stane se tak užitečnou a hojně využívanou součástí vašeho domova.
Naše balkónové nosné konstrukce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního smrkového KVH lepeného dřeva. Kroucení a trhání nosné konstrukce je vyloučeno. I po letech je zajištěn bezvadný vzhled a stabilita konstrukce.

K článku nejsou zadány žádné komentáře. | Přidej komentář

Balkony

Balkony - v období od října do konce února nabízíme zimní slevy na vybrané výrobky.
Balkony jsou vyráběny z kvalitního tuzemského smrkového nebo borového dřeva.

Ploty

Ploty - výplně všech druhů bran a plotů.
V období od listopadu do konce února nabízíme slevy na vybrané výrobky 5 %.

Přístřešky

Přístřešky - kompletní dodávky přístřešků.
Zdarma Vám vyhotovíme nezávaznou nabídku pro Váš nový balkón plot či přístřešek.

Copyright 2003-2024 - Ikar Hahn s.r.o.  |  Created by FajnyWEB.cz